Зрнести производи

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски интегрален сусам (100гр.)
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Лупен јачмен (500гр.)
Состав: 100% лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се вари ..
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Органско чиа семе (100гр.)
Состав: 100% oрганско чиа семе. Земја на потекло: Јужна Америка. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
96 ден.
без ДДВ: 92 ден.
Органски лупен овес (500гр.)
Состав: Органски лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се ..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Пченични никулци (250гр.)
Состав: 100% пченични никулци, тостирани на ниска температура.  Алерген инфо: Содржи траги од..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Органски пченкарен гриз (500гр.)
Состав: Органски пченкарен гриз. Алерген инфо: Може да содржи траги од глутен. Земја на потекло: Ита..
164 ден.
без ДДВ: 156 ден.
Органски интегрален ориз (500гр.)
Состав: Органски интегрален ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потек..
243 ден.
без ДДВ: 231 ден.
Органско семе од лен (100гр.)
Состав: Органско семе од лен. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
49 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Органско семе од сончоглед (100гр.)
Состав: Органско семе од сончоглед. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на пот..
63 ден.
без ДДВ: 60 ден.
Органски интегрален сусам (500гр.)
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
312 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Органски лупен бунгур (500гр.)
Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Тур..
244 ден.
без ДДВ: 232 ден.
Органско семе од тиква (100гр.)
Состав: Органско семе од тиква. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло..
91 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Органски црн сусам (100гр.)
Состав: Органски црн сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен. Земја ..
83 ден.
без ДДВ: 79 ден.
Органски 4 семиња (400гр.)
Состав: Мешавина од 4 органски семиња (тиква, лен, сончоглед, сусам) секое застапено со 25% во соста..
218 ден.
без ДДВ: 208 ден.
Семе од коприва (100гр.)
Состав: Семе од коприва. Потекло на суровината: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава хра..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Просо лупено (500гр.)
Состав: Лупено просо. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Србија. ..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Интегрален сусам (100гр.)
Состав: Интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Земја на потекло: Индија. Увезува и дистрибуир..
51 ден.
без ДДВ: 48 ден.
Бунгур (500гр.)
Состав: 100% бунгур (полуобработена пченица).  Алерген инфо: Содржи глутен.  Земја на поте..
92 ден.
без ДДВ: 88 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS