Чаеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски мача чај во прав (50гр.)
Состав: 100% органски ливчиња прав. Употреба: ½ до 1 кафена става во 1 шоља со вода загреана промешу..
424 ден.
без ДДВ: 404 ден.
Зелен чај (100гр.)
Состав: Зелен чај. Земја на потекло: Кина. Употреба: 1 голема лажица се полева со 1 литар вода на те..
133 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Кукича чај (50гр.)
Состав: кукича јапонски земел чај од гранчиња. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
138 ден.
без ДДВ: 131 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS