Кремови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски кокосов крем со агаве и јагода (220гр.)
Состав: Агаве сируп, кокосов крем, јагода во прав (4,38%), арома: јагода, хималајска сол. Од органск..
373 ден.
без ДДВ: 355 ден.
Органски кокосов крем со агаве и какао (220гр.)
Состав: Темен агаве сируп, кокосов крем, какао во прав (6,46%), бурбон ванила, хималајска сол.Од орг..
444 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Органски кокосов крем со агаве и банана (220гр.)
Состав: Темен агаве сируп, кокосов крем, банана во прав (2,97%), арома: банана, хималајска сол. Од о..
370 ден.
без ДДВ: 353 ден.
Органски кокосов крем (180гр.)
Состав: 100% органски кокос. Органскиот кокосов крем е добиен со мелење на белиот мезрест дел на кок..
278 ден.
без ДДВ: 265 ден.
Крем од лешник (200гр.)
Состав: јачменов слад, лешник, соја лецитин, рогач. Алерген инфо: содржи соја, глутен, јаткасти плод..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Крем од бадем (200гр.)
Состав: бадем, малтекс, лецитин, рогач, без додаток на шеќер, без адитиви и конзерванси. Произведува..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS