Џемови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Џем од мешани бобинки и чиа со агаве (200гр.)
Состав:  Мешани бобинки (малина, јагода, боровинка, аронија) (75%), агаве сируп, чиа семе (2%)...
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Џем од јагода и чиа со агаве (200гр.)
Состав: Јагода (78%), агаве сируп, чиа семе (2%). Потекло: Македонија. Произведува и пакува: Ар..
342 ден.
без ДДВ: 326 ден.
Џем од малина и чиа со агаве (200гр.)
Состав: Малина (75%), агаве сируп, чиа семе (2%). Потекло: Македонија. Произведува и пакува: Аронија..
237 ден.
без ДДВ: 226 ден.
Органски џем од гоџи, аронија и чиа (200гр.)
Состав: Органски гоџи бобинки (40%), органска аронија (40%) органски кафен шеќер, чиа (2%), згуснува..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Органски гоџи џем (200гр.)
Состав: Органски гоџи бобинки (80%), органски кафен шеќер, згуснувач: ксантан. Потекло: Македонија. ..
261 ден.
без ДДВ: 249 ден.
Органски џем од боровинки (200гр.)
Состојки: боровинка* (67%), кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач: ксантан. *Од органско земјоделст..
315 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Органски џем од аронија (200гр.)
Состав: аронија*, кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач:  ксантан. *органско земјоделство. Пот..
147 ден.
без ДДВ: 140 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS