Зачини, сосови

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска ашваганда во прав (50гр.)
Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Арониј..
234 ден.
без ДДВ: 223 ден.
Ѓумбир во прав (100гр.)
Состав: 100% ѓумбир во прав. Земја на потекло: Индија. Употреба: Како природен зачин во исхраната. С..
113 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Органски ким во зрна (50гр.)
Состав: 100% органско семе од ким. Земја на потекло: Турција. Начин на употреба: Како природен ..
256 ден.
без ДДВ: 233 ден.
Розева хималајска крупна сол (120гр.)
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Органско чили во прав (50гр.)
Состав: 100% органскo чили во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
239 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Органски црн бибер зрно (60гр.)
Состав: 100% органски црн пипер во зрно. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија здрава..
282 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Органски лук во прав (60гр.)
Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Органско оригано (30гр.)
Состав: 100% органско оригано суво, сецкано. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија зд..
149 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Органски рузмарин (30гр.)
Состав: 100% органски рузмарин. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна Д..
160 ден.
без ДДВ: 145 ден.
Органски магдонос (10гр.)
Состав: 100% органски магдонос сув. Земја на потекло: Германија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
135 ден.
без ДДВ: 123 ден.
Органски ѓумбир (50гр.)
Состав: 100% органски ѓумбир во прав. Потекло на суровината: Индија.  Увезува и пакува: Аронија..
163 ден.
без ДДВ: 148 ден.
Органска куркума (60гр.)
Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезува и ..
89 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Органско кари (60гр.)
Состав: 100% органскo кари во прав. Потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува Аронија здрава х..
272 ден.
без ДДВ: 247 ден.
Органски цејлонски цимет во прав (50гр.)
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
143 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Розева хималајска јодирана сол (500гр.)
Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суров..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Органска 100% бурбон ванила во прав (10гр.)
Состав: 100% органскa бурбон ванила во прав. Потекло: Коморес. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
972 ден.
без ДДВ: 884 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS