Барсови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сиров бар со брусница и јагода (45гр.)
Состав: Органска урма, органска брусница (8,7%), органски бадем, органска јагода (2,61%), органски к..
88 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Органски сиров бар со кокос и какао (45гр.)
Состав: Органска урма, органски бадем, органски кокос (11,32%), органско какао (4,72%). Потекло: ..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Органски протеински бар со кикирики и оризов протеин (50гр.)
Состав: Органска урма, органски путер од кикирики (20%), органски кикирики (20%), органски ориз..
66 ден.
без ДДВ: 63 ден.
Органски протеински бар со банана и оризов протеин(50гр.)
Состав: Органска урма, органски путер од бадем, органски бадеми, органски оризов протеин (6,93%), ор..
98 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Органски флепџек со какао и кокос (45гр.)
Состав: Органски овесни снегулки, органски бадем путер, органски темен агаве сируп, органско кокосов..
78 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Протеински флепџек со мед и путер од кикирики (45гр.)
Состав: Овесни снегулки, мед (22%), агаве сируп, путер од кикирики (15%), чоколадни капки (шеќер, ра..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Протеински флепџек со мед и јагода (45гр.)
Состав: Овесни снегулки, мед (22%), агаве сируп, путер од индиски орев, бадем, протеин од бадем во п..
86 ден.
без ДДВ: 82 ден.
Овесна плочка сo куркума, лимон и лешник (50гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран ориз, јачменов слад, сув..
25 ден.
без ДДВ: 24 ден.
Овесна плочка сo аронија, шипка и виолетова пченка (50гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран јачмен, јачменов слад, с..
28 ден.
без ДДВ: 27 ден.
Овесна плочка сo спирулина, гуарана и зелено кафе (50гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандирано просо, јачменов слад, с..
28 ден.
без ДДВ: 27 ден.
Овесна плочка сo кокос, кафе и бело чоколадо (50гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран ориз,  јачменов сла..
25 ден.
без ДДВ: 24 ден.
Овесна плочка сo јагода, брусница и црвена мака (50гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандирана хељда, јачменов слад, с..
28 ден.
без ДДВ: 27 ден.
Oвесна плочка со тропско овошје (25гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, кандирано мешано тропско овошје со променлив..
10 ден.
без ДДВ: 10 ден.
Oвесна плочка со чиа и портокал (25гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, јачменов слад, суво грозје, кикирики, пченич..
10 ден.
без ДДВ: 10 ден.
Oвесна плочка со чоколадо (25гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, чоколадни капки (шеќер, хидрогенизирана раст..
10 ден.
без ДДВ: 10 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS