Снегулки

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Овесни снегулки ситни (500гр.)
Состав: 100% пресуван овес. Алерген инфо: содржи глутен. Потекло на суровината: Германија. Пакува и ..
91 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Овесни крупни снегулки (500гр.)
Состав: Овесни крупни снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: ..
96 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Органски јачменови снегулки (500гр.)
Состав: Јачменови снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се..
217 ден.
без ДДВ: 207 ден.
Органски снегулки од хељда (300гр.)
Состав: 100% органски снегулки од хељда. Потекло на суровината: Полска. Употреба: Се додаваат во вод..
245 ден.
без ДДВ: 223 ден.
Органски овесни снегулки (500гр.)
  Состав: Органски овесни снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Финска...
181 ден.
без ДДВ: 165 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS