Органски тестенини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски безглутенски шпагети од азуки грав (200гр.)
Состав: Oрганско брашно од азуки грав, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: С..
164 ден.
без ДДВ: 156 ден.
Органски безглутенски лингвини од наут (200гр.)
Состав: Органско брашно од наут, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: Содржи ..
158 ден.
без ДДВ: 150 ден.
Органски безглутенски лингвини од црвена леќа (200гр.)
Состав: Органско брашно од црвена леќа, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: ..
147 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Органски протеински макарони од овес и чиа (200гр.)
Состав: органско интегрално овесно брашно, органски протеин од чиа (2%), антиоксидант: аскорбинска к..
142 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Органски макарони од спелт (200гр.)
Состав: органско интегрално брашно од спелт, органско семе од чиа (1%), антиоксидант: аскорбинска ки..
137 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Органски пченични фусили со спирулина (200гр.)
Состав: органско интегрално пченично брашно, органски интегрален пченичен гриз, органска спирулина в..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Органски интегрални безглутенски тестенини од хељда (300гр.)
Состав: *Интегрално хељдино брашно (75%), *интегрално оризово брашно (25%), згуснувач: ксантан гума,..
217 ден.
без ДДВ: 207 ден.
Ротелини интегрални пченични тестенини (250гр.)
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
105 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Фетучини интегрални пченични тестенини (400гр.)
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
118 ден.
без ДДВ: 112 ден.
Интегрални пченични тестенини (400гр.)
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген..
118 ден.
без ДДВ: 112 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS