Крекери

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски безглутенски крекери со оригано и рузмарин (100гр.)
Состав: * Оризово брашно, * бадеми, *ладно цедено сончоглево масло, *лен, *семки од тиква, *сончогле..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS