Брашна, тестенини

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тапиока брашно органско 500 гр. Тапиока брашно органско 500 гр.
МК Состав: 100% органско тапиока брашно. Потекло на суровината: Шри Ланка. Увезува и пакува: Арониј..
468 ден.
без ДДВ: 397 ден.
Органско безглутенско брашно од интегрален ориз (500гр.)
Состав: 100% органско брашно од интегрален ориз. Не содржи глутен. Не содржи ГМО. Употреба: При п..
304 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Органски безглутенски шпагети од азуки грав (200гр.)
Состав: Oрганско брашно од азуки грав, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: С..
180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
Органски безглутенски лингвини од наут (200гр.)
Состав: Органско брашно од наут, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: Содржи ..
174 ден.
без ДДВ: 166 ден.
Органски безглутенски лингвини од црвена леќа (200гр.)
Состав: Органско брашно од црвена леќа, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: ..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Органски протеински макарони од овес и чиа (200гр.)
Состав: органско интегрално овесно брашно, органски протеин од чиа (2%), антиоксидант: аскорбинска к..
156 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Органски макарони од спелт (200гр.)
Состав: органско интегрално брашно од спелт, органско семе од чиа (1%), антиоксидант: аскорбинска ки..
151 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Органски пченични фусили со спирулина (200гр.)
Состав: органско интегрално пченично брашно, органски интегрален пченичен гриз, органска спирулина в..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Органско безглутенско бадемово брашно (500гр.)
Состав: 100% органско брашно од бадем. Не содржи глутен. Алерген инфо: Содржи бадем. Возможна е вкрс..
1.339 ден.
без ДДВ: 1.275 ден.
Интегрално брашно од спелт (500гр.)
Состав: 100% брашно од спелт (пченица), добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: С..
153 ден.
без ДДВ: 146 ден.
Органско кокосово брашно (200гр.)
Состав: 100% брашно од кокосов орев. Не содржи глутен. Начин на употреба: Се употребува при подготов..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
Интегрално безглутенско воденично хељдино брашно (500гр.)
Состав: 100% брашно од хељда, добиено со споро мелење на воденични камења. Не содржи глутен. Потекло..
189 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Органско воденично брашно од спелт (1кг.)
Состав: 100% органско брашно од спелт, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
355 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Органско воденично ржано брашно (1кг.)
Состав: 100% органско ‘ржано брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Органско воденично пченично брашно (1кг.)
Состав: 100% органско пченично брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
152 ден.
без ДДВ: 145 ден.
Органско воденично овесно брашно (1кг.)
Состав: 100% органско овесно брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
277 ден.
без ДДВ: 264 ден.
Органско воденично безглутенско хељдино брашно (1кг.)
Состав: 100% органско хељдино брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.  Не содржи г..
279 ден.
без ДДВ: 266 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS