Mакробиотика

Пример

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Араме морска алга (50гр.)
Состав: Араме морска алга. Потекло: Јапонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ..
312 ден.
без ДДВ: 264 ден.
Oргански јаболков оцет (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од јаболка, произведен на традиционален начин. Употреба: Како..
126 ден.
без ДДВ: 120 ден.
Органски оцет од слива (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од слива, произведен на традиционален начин. Употреба: Како прелив..
205 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Органски оцет од кајсија (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од кајсија, произведен на традиционален начин. Употреба: Како прел..
212 ден.
без ДДВ: 202 ден.
Органски оцет од јапонско јаболко (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од јапонски јаболка, произведен на традиционален начин. Употреба: ..
201 ден.
без ДДВ: 191 ден.
Органска агар-агар алга (30гр.)
Состав: 100% органска агар-агар алга во прав. Потекло: Индонезија. Увозник: Аронија здрава храна ДОО..
1.078 ден.
без ДДВ: 914 ден.
Комбу морска алга (50гр.)
Состав: Морска алга комбу. Потекло: Јапонија. Начин на употреба: Пред употреба се мие и с..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Вакаме морска алга (50гр.)
Состав: Морска алга вакаме. Земја на потекло: Јапонија. Начин на употреба: Пред употреба се ми..
438 ден.
без ДДВ: 371 ден.
Природен сејтан (200гр.)
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода),  хималајска сол. Алерген инфо: Содржи глутен. Употреба:..
102 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Пржен сејтан (200гр.)
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), соја сос тамари (соја, вода, мирин, сол), сончогледово масло..
132 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Органскo тофу со соја сос (300гр.)
Состав: Органско тофу (органскo соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), органски тамари соја ..
120 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Сиров сејтан (300гр.)
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), вода, хималајска сол. Алерген инфо: Содржи глутен. Употреба:..
102 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Органски јаболков оцет (1л.)
Состав: 100% органски јаболков оцет од дива јаболка. Употреба: 1-2 лажици се раствора со чаша вода с..
270 ден.
без ДДВ: 257 ден.
Тамари соја сос (300мл.)
Тамари е соја сос, кој е добиен со ферментација на соја и морска сол. Тој е многу квалитетен прот..
624 ден.
без ДДВ: 594 ден.
Нори морска алга (25гр.)
Состав: Морска алга нори.  Потекло: Јапонија Употреба: Нори листовите се погодни за подго..
605 ден.
без ДДВ: 512 ден.
Хиџики алга (50гр.)
Состав: Морска алга хиџики. Потекло: Јапонија. Употреба: Да се покисне во млака вода 15-2..
612 ден.
без ДДВ: 519 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS