Почитувани купувачи,

Поради ситуацијата со COVID-19, доставата на нарачките може да доцни. Доколку сте лоцирани во зграда, нарачката ќе биде оставена пред самиот влез.

Карго службата не врши достава во села, нарачките мора да се подигнат во градот во близина каде има претставништво на Карго.

Ви благодариме на разбирањето.

biocosmos.mk

 

Акција

BioCosmos

                                                       

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS