Безглутенски колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски безглутенски десерт со индиски орев и какао (80гр.)
Состав: *Индиски орев (18%), *бадем, *урма, *суво грозје, *овесни снегулки без глутен, *кокос, *сиро..
159 ден.
без ДДВ: 151 ден.
Органски безглутенски десерт со хељда и урма (80гр.)
Состав: *Хељда (32%), *урма (22%), *суво грозје, *сиров агаве сируп, *бадем, *сончоглед, *кокос, *ле..
132 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Органски безглутенски десерт со кокос и бадем (80гр.)
Состав: *Бадем (40%), *урма, *суво грозје, *сиров агаве сируп, *кокос (10%), *цимет, *масло од порто..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Безглутенски мини браунис (100гр.)
Состав: Интегрално оризово брашно, интегрално пченкарно брашно, пченкарен скроб, нерафинирано кокосо..
93 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Безглутенски колачи со кокос и ориз (100гр.)
Состав: Интегрално оризово брашно, нерафинирано кокосово масло, кокосов шеќер, кафен шеќер од трска,..
98 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Безглутенски колачи со какао и чиа (100гр.)
Состав: Оризово брашно, кокосово нерафинирано масло, кафен шеќер, какао во прав, експандирано просо,..
90 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Органски безглутенски колачи со брусница и гоџи (100гр.)
Состав: *Нерафинирано кокос масло, *компиров скроб, *пченкарен скроб, *гоџи (5%), * брусница (5%), *..
197 ден.
без ДДВ: 188 ден.
Органски безглутенски колачи со какао и агаве (100гр.)
Состав: *Компиров скроб, *нерафинирано кокос масло, *пченкарен скроб, *агаве сируп (20%), *меласа, *..
215 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Органски безглутенски колачи со портокал и индиски орев (100гр.)
Состав: *компиров скроб, *пченкарен скроб, *индиски орев (15%), *нерафинирано кокос масло, *кафеав ш..
185 ден.
без ДДВ: 176 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS