Органски путери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски путер од индиски орев (200гр.)
Состав: Органски индиски ореви, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодов..
632 ден.
без ДДВ: 602 ден.
 Органски путер од бадем (200гр.)
Состав:Органски бадем, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови.Начин н..
688 ден.
без ДДВ: 656 ден.
Органски сиров ши путер (150гр.)
Состав: Ши путер сиров, органски, необработен, добиен од јатката на Африканското ши-дрво. Потекло на..
366 ден.
без ДДВ: 349 ден.
Органски сиров какао путер (160гр.)
Какао путер суров, органски, необработен од Криоло сорта. Потекло: Перу. Увоз и дистрибуција:Аронија..
438 ден.
без ДДВ: 371 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS