Тофу и сејтан

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Природен сејтан (200гр.)
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода),  хималајска сол. Алерген инфо: Содржи глутен. Употреба:..
102 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Пржен сејтан (200гр.)
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), соја сос тамари (соја, вода, мирин, сол), сончогледово масло..
132 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Органскo тофу со соја сос (300гр.)
Состав: Органско тофу (органскo соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), органски тамари соја ..
120 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Сиров сејтан (300гр.)
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), вода, хималајска сол. Алерген инфо: Содржи глутен. Употреба:..
102 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Органско сирово тофу (300гр.)
Состав: Органско тофу (органскo соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), вода. Алерген инфо: С..
151 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Органско пржено тофу со чили (300гр.)
Состав: Органско тофу (органскo соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), органски тамари соја ..
246 ден.
без ДДВ: 234 ден.
Пржен сејтан (300гр.)
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), соја сос тамари (соја, вода, мирин, сол), сончогледово масло..
132 ден.
без ДДВ: 126 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS