Интегрални колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрални сендвич колачи со бадем и какао крем (120гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), маргарин (растителни масти мин 7..
49 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Интегрални сендвич колачи со куркума и кокос (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, интегрално јачменово брашно, маргарин (..
83 ден.
без ДДВ: 83 ден.
Интегрални сендвич колачи со хељда и лешник (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално хељдино брашно (20%), маргарин (растителни масти мин ..
78 ден.
без ДДВ: 78 ден.
Интегрални сендвич колачи со какао и рогач (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, интегрално јачменово брашно, маргарин (..
72 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Интегрални сендвич колачи со спелт и чиа (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално спелт брашно (10%), маргарин (растителни масти мин 70..
78 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Интегрални крекери со чиа (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно Т850, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, и..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални колачи со орев и бадем (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални колачи со брусница (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални колачи со какао (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
62 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Интегрални колачи со гоџи бери и портокал (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални колачи со ѓумбир (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални колачи со лен и сусам (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителнамаст (сончогледова, па..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални колачи со мед (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст сончо-гледова, п..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални макробиотички стапчиња со ким (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, растит..
54 ден.
без ДДВ: 51 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS