Останата супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сиров кокосов чипс (70гр.)
Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
88 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Органски печен кокосов чипс (70гр.)
Состав: Органски кокосов чипс печен. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
126 ден.
без ДДВ: 120 ден.
Органски цејлонски цимет во прав (50гр.)
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
169 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Органско чиа семе (100гр.)
Состав: 100% oрганско чиа семе. Земја на потекло: Јужна Америка. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
96 ден.
без ДДВ: 92 ден.
Органски нутритивен квасец во снегулки (100гр.)
Состав: органски квасец, органско пченично брашно, морска сол. Не содржи адитиви. Алерген инфо: Содр..
546 ден.
без ДДВ: 520 ден.
Цикорија во прав (100гр.)
Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена з..
122 ден.
без ДДВ: 116 ден.
Цимет во прав (50гр.)
Состав: Цимет сушен во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава хран..
56 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Органски безглутенски прашок за пециво со сода бикарбона (150гр.)
Состав: Органски пченкарен скроб, крем од тартар (монокалиумтартат) (24,7%), сода бикарбона (натриум..
270 ден.
без ДДВ: 257 ден.
Семе од коприва (100гр.)
Состав: Семе од коприва. Потекло на суровината: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава хра..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Семки од горчлива кајсија (100гр.)
Состав: 100% горчливи семки од кајсија. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користат сирови како..
120 ден.
без ДДВ: 114 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS