Суплементи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детокс шот 65 мл
Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје со додатоци, засладен с..
96 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Имуно шот 65 мл
Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен ..
88 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Енерџи шот 65 мл
Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен ..
88 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Магнезиум во гранули (132гр.)
Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 ..
236 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Гранулиран магнезиум хлорид (20х33гр.)
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. ..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.333 ден.
Магнезиум хлорид раствор (1л.)
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 04..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
Магнезиум во гранули (33гр.)
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 04..
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Магнезиум хлорид масло спреј (100мл.)
Употреба: Магнезиум маслото се нанесува на кожата под пазувите и лесно се масира додека да се впие. ..
292 ден.
без ДДВ: 265 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS