Засладувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ливадски мед со јагода (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јагода (10%). Употреба: Како природен десерт, како пре..
460 ден.
без ДДВ: 438 ден.
Ливадски мед со банана (220гр.)
MК Состав: Природен центрифугиран цветен мед, банана  (10%), арома од банана. Употреба: Како пр..
388 ден.
без ДДВ: 370 ден.
Ливадски мед со јаболко и цимет (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јаболко  (10%), органски цимет во прав (2%). Упот..
403 ден.
без ДДВ: 384 ден.
Природен ливадски мед (900гр.)
Состав: 100% природен ливадски пчелин мед. Локација на пчелните семејства: Атар на село Новачани. Па..
561 ден.
без ДДВ: 534 ден.
Органски темен кокосов сируп (250гр.)
Состав: 100% органски темен кокосов сируп. Потекло на суровината: Индонезија. Пакува и дистрибуира: ..
431 ден.
без ДДВ: 410 ден.
Органски темен агаве сируп (250мл.)
Состав: 100% органски темен агаве сируп, сиров. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира..
369 ден.
без ДДВ: 313 ден.
Маџун гроздов сируп (250гр.)
Состав: 100% гроздов засладувач, добиен со концентрација на гроздов сок. Потекло: Македонија. Пакува..
177 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Маџун гроздов слад (450гр.)
Ingredients : black grape juice, minimum 75 % of dry matter. Country of origin: Macedonia. Packing a..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
 Природен ливадски мед (250гр.)
Состав: 100% природен ливадски мед. Потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ..
268 ден.
без ДДВ: 255 ден.
Органски сируп од јакон (250гр.)
Состав: 100% органски сируп од јакон. Потекло на суровината: Перу. Пакува и дистрибуира: Аронија здр..
933 ден.
без ДДВ: 791 ден.
Маџун гроздов слад (900гр.)
Состав: сок од црно грозје, минимум 75% сува материја. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистри..
638 ден.
без ДДВ: 608 ден.
Органски кокосов шеќер (350гр.)
Состав: 100% органски нетретиран, непроцесиран кокосов шеќер. Земја на потекло на суровината: Индоне..
416 ден.
без ДДВ: 396 ден.
Рафинирана стевија во прав (200гр.)
Состав: Малтодекстрин,концентрирана рафинирана стевиа во прав. Земја на потекло: Франција/Кина. Увез..
172 ден.
без ДДВ: 163 ден.
Органска меласа (250гр.)
Состав: Меласа од шеќерна трска, органска, необработена. Потекло: Парагвај. Увоз и дистрибуција: Аро..
196 ден.
без ДДВ: 166 ден.
Органски светол агаве сируп (250мл.)
Состав: 100% органски агаве сируп, светол. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира: Аро..
352 ден.
без ДДВ: 298 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS