Супер храна Микс

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЗАСЕКОГАШ УБАВА МИКС  200 ГР
Големо количество на влакна Извор на протеини Без глутен Веган МК Состав: Органска мака во пра..
458 ден.
без ДДВ: 416 ден.
СТОМАЧЕН БАЛАНС МИКС 200 ГР
Ниска содржина на масти Ниска содржина на шеќери Големо количество на влакна МК Состав: Растите..
347 ден.
без ДДВ: 315 ден.
ОРГАНСКИ ЗЕЛЕН  ДЕТОКС 100 ГР.
Големо количество на протеини Големо количество на влакна Без глутен Веган МК Состав: Органска..
328 ден.
без ДДВ: 298 ден.
ОРГАНСКИ ОМЕГА МИКС 200 ГР.
Висока содржина на протеини Висока содржина на влакна Ниска содржина на шеќери Без глутен Веган ..
169 ден.
без ДДВ: 154 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS