Протеинска храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Протеински шејк во прав со jагода (500гр.)
MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од суру..
892 ден.
без ДДВ: 850 ден.
Органски протеински шејк во прав со какао (500гр.)
MK Состав: *Кокосов шеќер, *индиски орев во прав, *овесни снегулки без глутен во прав, *кокосово мле..
1.310 ден.
без ДДВ: 1.248 ден.
Протеински шејк во прав со ванила и цимет (500гр.)
MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од суру..
638 ден.
без ДДВ: 608 ден.
Протеински микс за палачинки (5х70гр.)
МК Состав: Овесно брашно (60%), протеин од белка во прав, полномасно кравјо млеко во прав, засладува..
370 ден.
без ДДВ: 352 ден.
Органски протеин од бадем (200гр.)
Состав: 100% бадем во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. М..
1.043 ден.
без ДДВ: 993 ден.
Сурутка во прав со 35% протеини (100гр.)
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
181 ден.
без ДДВ: 172 ден.
Сурутка во прав со 80% протеин (200гр.)
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
468 ден.
без ДДВ: 446 ден.
Органски протеин од грашок (200гр.)
Состав: Органски протеин од жолт/бел грашок во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: ..
386 ден.
без ДДВ: 368 ден.
Органски оризов протеин (200гр.)
Состав: Органски протеин од ориз во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: Аронија здр..
462 ден.
без ДДВ: 440 ден.
Органски протеин од чиа во прав (150гр.)
Состав: 100% чиа семе во прав. Потекло на суровината: Парагвај. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
439 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Протеински микс со вкус на какао 30% (200гр.)
Состав: Сурутка во прав (млеко), декстроза, какао во прав (6%), цимет, ванила. Алерген инфо: Содржи ..
258 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Кравја сурутка во прав со 12% протеини (200гр.)
Состав: Cурутка (кравја) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суровината: ЕУ. Пак..
79 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Козја сурутка со 2% протеин (200гр.)
Состав: Козја сурутка (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Просечна нутритивна вредност на 1..
107 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Сурутка во прав со 80% протеин (100гр.)
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
240 ден.
без ДДВ: 229 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS