Органски мешунки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Oргански мунго грав (500гр.)
Состав: Органски мунго грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
284 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Органски азуки грав (500гр.)
Состав: Органски азуки грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
256 ден.
без ДДВ: 244 ден.
Органски наут (500гр.)
Состав: Органски наут. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Турција. Употреба: Наутот се с..
224 ден.
без ДДВ: 213 ден.
Органска кафена леќа (500гр.)
Состав: Органска кафена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
200 ден.
без ДДВ: 191 ден.
Органска црвена леќа (500гр.)
Состав: Органска црвена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
238 ден.
без ДДВ: 227 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS