Зелена супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска зелена банана во прав (150гр.)
Состав: 100% органска зелена банана во прав. Потекло на суровината: Шри Ланка. Увезува и пакува: Аро..
202 ден.
без ДДВ: 192 ден.
Органска аронија во прав (150гр.)
Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: А..
229 ден.
без ДДВ: 218 ден.
Органска моринга во прав (100гр.)
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
273 ден.
без ДДВ: 231 ден.
Органска јачменова трева во прав (120гр.)
Состав: 100% органска jaчменова трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Арониј..
378 ден.
без ДДВ: 360 ден.
Органска спирулина во таблети (200пар.)
Состав: 100% органска спирулина во таблети. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакувa: Аронија з..
338 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Органска спирулина во прав (100гр.)
Состав: 100% органска спирулина во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
258 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Органска пченична трева во прав (120гр.)
Состав: 100% органска пченична трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија..
298 ден.
без ДДВ: 284 ден.
Органска хлорела во прав (100гр.)
Состав: 100% органска сурова хлорела во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира:Аронија ..
420 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Гравиола во прав (100гр.)
Состав: 100% сушен лист од гравиола во прав. Потекло на суровината. Перу. Употреба: Една кафена лажи..
440 ден.
без ДДВ: 419 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS