Супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска зелена банана во прав (150гр.)
Состав: 100% органска зелена банана во прав. Потекло на суровината: Шри Ланка. Увезува и пакува: Аро..
234 ден.
без ДДВ: 223 ден.
Шумска боровинка во прав (60гр.)
Состав: 100% шумска боровинка во прав.  Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здр..
642 ден.
без ДДВ: 611 ден.
Јаболко во прав (60гр.)
Состав: 100% јаболко во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрав..
404 ден.
без ДДВ: 385 ден.
Банана во прав (60гр.)
Состав: 100% банана во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
355 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Малина во прав (60гр.)
Состав: 100% малина во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
604 ден.
без ДДВ: 575 ден.
Јагода во прав (60гр.)
Состав: 100% јагода во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
600 ден.
без ДДВ: 571 ден.
Органско суво грозје (200гр.)
Состав: 100% органско суво грозје. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се употребува како суво овош..
131 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Органска шипка во прав (50гр.)
Состав: 100% органска шипка во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
113 ден.
без ДДВ: 107 ден.
Органска гуарана во прав (50гр.)
Состав: 100% органско семе од гуарана во прав. Потекло на суровината: Бразил. Увезува и пакува: Арон..
439 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органска брусница (100гр.)
Состав: органска брусница, органски јаболков сок, 1% органско сончогледово масло. Земја на потекло: ..
349 ден.
без ДДВ: 332 ден.
Органска аронија во прав (150гр.)
Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: А..
256 ден.
без ДДВ: 244 ден.
Органски сиров кокосов чипс (70гр.)
Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
103 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Органски печен кокосов чипс (70гр.)
Состав: Органски кокосов чипс печен. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
147 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Органски индиски тегавец во прав (100гр.)
Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреб..
386 ден.
без ДДВ: 328 ден.
Органска црна мака во прав (100гр.)
Состав: 100% органска црна мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на суровина..
658 ден.
без ДДВ: 627 ден.
Органска црвена мака во прав (100гр.)
 Состав: 100% Органска црвена мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на ..
658 ден.
без ДДВ: 627 ден.
Органско какао во зрна (100гр.)
Состав: 100% органски сирови какао зрна. Земја на потекло: Перу. Употреба: 10 – 20г сирови какао зрн..
282 ден.
без ДДВ: 239 ден.
Органска моринга во прав (100гр.)
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
317 ден.
без ДДВ: 269 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS