Биокосмос продавници на следните локации:

 

Во Скопје:


- Центар (зад Работнички универзитет) 02 240 3768,

 

 

Охрид (наспроти Охридска банка) 046 23 00 24

Битола (во Стара Чаршија, близу влезот на пазарот) 047 552 017

 

Големопродажба:
043 235 959
077 893 750

Финансии и сметководство:

043 235 959,
078 211 557

Службен e-mail: info@biocosmos.mk

FB: https://www.facebook.com/biocosmos.mk

Контакт

Локација

Адреса:
Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна
бул. Кочо Рацин 14
1000, Скопје
Македонија
Телефон:
043/235-959, 078/211-557

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS