Комбуха

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комбуха со нане (500мл.)
Состав: Комбуха култура, зелен чај, чај од нане (50%), шеќер. Непастеризиран, сиров напиток. Напи..
84 ден.
без ДДВ: 71 ден.
Комбуха со нане (375мл.)
Состав: Комбуха култура, зелен чај, чај од нане (50%), шеќер. Непастеризиран, сиров напиток. Напи..
81 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Комбуха со лимон и ѓумбир (1л)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка, слатка..
143 ден.
без ДДВ: 121 ден.
Комбуха со брусница и зелен чај (1л.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мешан ароматизиран чај (цвет од хибискус, јаболко, кора од..
151 ден.
без ДДВ: 128 ден.
Комбуха со бозел, зелен чај и мајчина душица (1л.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер. Непастеризиран, си..
151 ден.
без ДДВ: 128 ден.
Комбуха со лимон и ѓумбир (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка, слатка..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Комбуха со брусница и зелен чај (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мешан ароматизиран чај (цвет од хибискус, јаболко, кора од..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Комбуха со бозел, зелен чај и мајчина душица (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер. Непастеризиран, си..
81 ден.
без ДДВ: 69 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS