Посно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Посен намаз од мешунки со вкус на јетрена паштета
МК: Посен намаз со вкус на јетрена паштета. Состав - Наут, грав, сончогледово масло, кромид, сол, ..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Посен намаз од мешунки со вкус на сланина
МК: Посен намаз со вкус на сланина. Состав - Наут, грав, сончогледово масло, кромид, сол, регулатор ..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Хумус посен намаз од наут
МК: Хумус - веган намаз од наут - Состав: Наут, сончогледово масло, таан (сусам), сол, регулатор на ..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Хумус посен намаз од наут со вкус на чили
МК: Хумус - веган намаз од наут со чили - Наут, сончогледово масло, таан (сусам), сол, регулатор на ..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS