Зимница

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски ајвар (330г.)
Состав: органска ајварска пиперка-капија, органски црн домат, органско сончогледово рафинирано масло..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Доматен кечап со стевиа (500г.)
ДОМАТЕН КЕЧАП - БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Состав: доматно пире (150г домати на 100г кечап), вода, сол, оце..
84 ден.
без ДДВ: 80 ден.
Органски пасиран домат (660мл.)
Состав: Органски црвен домат, органски кафеав шеќер, хималајанска сол. Потекло: Македонија. Произвед..
99 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Органски кечап (280гр.)
Состав: органски домати, органски кафеав шеќер, хималајска сол, органски вински оцет, згуснувач: кса..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS