Органски протеини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски протеински шејк во прав со какао (500гр.)
MK Состав: *Кокосов шеќер, *индиски орев во прав, *овесни снегулки без глутен во прав, *кокосово мле..
1.310 ден.
без ДДВ: 1.248 ден.
Органски протеин од бадем (200гр.)
Состав: 100% бадем во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. М..
1.043 ден.
без ДДВ: 993 ден.
Органски протеин од грашок (200гр.)
Состав: Органски протеин од жолт/бел грашок во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: ..
386 ден.
без ДДВ: 368 ден.
Органски оризов протеин (200гр.)
Состав: Органски протеин од ориз во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: Аронија здр..
462 ден.
без ДДВ: 440 ден.
Органски протеин од чиа во прав (150гр.)
Состав: 100% чиа семе во прав. Потекло на суровината: Парагвај. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
439 ден.
без ДДВ: 418 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS