Зрнести производи

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Црно семе (100гр.)
Состав: 100% црно семе. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користи како зачин, може лесно да ..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Лупена хељда (250гр.)
Состав: 100% лупена хељда.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Земја на п..
136 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Лупен овес (500гр.)
Состав: 100% лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: се вари..
119 ден.
без ДДВ: 113 ден.
Интегрален ориз (500гр.)
Состав: Интеграле ориз. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДО..
119 ден.
без ДДВ: 113 ден.
Ленено семе (100гр.)
Состав: Лен семе. Земја на потекло: Турција. Енергија 534 kcal, протеини 18гр, јагленихидрати 29гр, ..
44 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Органски лупен сончоглед (500гр.)
Состав: 100% лупени сончогледови семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глуте..
272 ден.
без ДДВ: 259 ден.
Семки од тиква (100гр.)
Состав: 100% лупени тиквени семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Зе..
102 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Органски амарант (500гр.)
Состав: Органски амарант. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Укра..
295 ден.
без ДДВ: 281 ден.
Семки од горчлива кајсија (100гр.)
Состав: 100% горчливи семки од кајсија. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користат сирови како..
152 ден.
без ДДВ: 145 ден.
Чиа семе (100гр.)
Состав: 100% чиа семе. Потекло на суровината: Јужна Америка. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава хр..
92 ден.
без ДДВ: 88 ден.
Органска хељда (500гр.)
Состав: Органска хељда. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Полска..
209 ден.
без ДДВ: 199 ден.
Органско просо лупено (500гр.)
Состав: Органско лупено просо. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло:..
202 ден.
без ДДВ: 171 ден.
Органска спелт пченица (500гр.)
Состав: Органска спелт пченица. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Австрија / Германија...
232 ден.
без ДДВ: 221 ден.
Органско семе од тиква (500гр.)
Состав: Органско семе од тиква. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло..
551 ден.
без ДДВ: 525 ден.
Oргански мунго грав (500гр.)
Состав: Органски мунго грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
313 ден.
без ДДВ: 298 ден.
Органска бела киноа (500гр.)
Состав: Органска киноа бела. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: П..
276 ден.
без ДДВ: 263 ден.
Органско семе од лен (500гр.)
Состав: Органско семе од лен. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
211 ден.
без ДДВ: 201 ден.
Oргански интегрален ориз од јасмин (500гр.)
Состав: Органски интегрален јасмин ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја н..
366 ден.
без ДДВ: 349 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS