Функционална супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски индиски тегавец во прав (100гр.)
Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреб..
386 ден.
без ДДВ: 328 ден.
Органска црна мака во прав (100гр.)
Состав: 100% органска црна мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на суровина..
720 ден.
без ДДВ: 655 ден.
Органска црвена мака во прав (100гр.)
 Состав: 100% Органска црвена мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на ..
720 ден.
без ДДВ: 655 ден.
Органски сиров корен од мака во прав (100гр.)
Состав:100% органска сурова мака во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира:Аронија здра..
352 ден.
без ДДВ: 320 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS