Оцет

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Oргански јаболков оцет (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од јаболка, произведен на традиционален начин. Употреба: Како..
126 ден.
без ДДВ: 120 ден.
Органски оцет од слива (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од слива, произведен на традиционален начин. Употреба: Како прелив..
205 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Органски оцет од кајсија (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од кајсија, произведен на традиционален начин. Употреба: Како прел..
212 ден.
без ДДВ: 202 ден.
Органски оцет од јапонско јаболко (250мл.)
100% органски непастеризиран оцет од јапонски јаболка, произведен на традиционален начин. Употреба: ..
201 ден.
без ДДВ: 191 ден.
Органски јаболков оцет (1л.)
Состав: 100% органски јаболков оцет од дива јаболка. Употреба: 1-2 лажици се раствора со чаша вода с..
270 ден.
без ДДВ: 257 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS