Овесни каши

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска безглутенска овесна каша со јагода и чиа (60гр.)
Состав: *Овесни снегулки без глутен, *кафен шеќер, *кокосово млеко во прав, *лиофилизирана јагода во..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Органска безглутенска овесна каша со банана и кокос (60гр.)
Состав: *Овесни снегулки без глутен, *кокосово брашно, *кафен шеќер, *кокосово млеко во прав, *лиофи..
96 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Овесна каша со какао и цимет (55гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, шеќер, какао во прав (4%), цимет..
22 ден.
без ДДВ: 21 ден.
Овесна каша со ванила (55гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, шеќер,арома ванила, сол.  А..
22 ден.
без ДДВ: 21 ден.
Овесна каша со мака и јагода (60гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, засладувач: рафинирана стевиа, к..
37 ден.
без ДДВ: 35 ден.
Овесна каша со цимет и сурутка (60гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, козја сурутка во прав (80% проте..
31 ден.
без ДДВ: 30 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS