Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Агар-агар во прав (100гр.)
Состав: 100% агар-агар во прав (Е406). Потекло на суровината: Кина. Пакува и дистрибуира: Аронија зд..
510 ден.
без ДДВ: 432 ден.
Ливадски мед со јагода (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јагода (10%). Употреба: Како природен десерт, како пре..
418 ден.
без ДДВ: 398 ден.
Ливадски мед со банана (220гр.)
MК Состав: Природен центрифугиран цветен мед, банана  (10%), арома од банана. Употреба: Како пр..
353 ден.
без ДДВ: 336 ден.
Ливадски мед со јаболко и цимет (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јаболко  (10%), органски цимет во прав (2%). Упот..
366 ден.
без ДДВ: 349 ден.
Органски ајвар (330г.)
Состав: органска ајварска пиперка-капија, органски црн домат, органско сончогледово рафинирано масло..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.
Протеински шејк во прав со jагода (500гр.)
MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од суру..
630 ден.
без ДДВ: 600 ден.
Органски протеински шејк во прав со какао (500гр.)
MK Состав: *Кокосов шеќер, *индиски орев во прав, *овесни снегулки без глутен во прав, *кокосово мле..
929 ден.
без ДДВ: 885 ден.
Протеински шејк во прав со ванила и цимет (500гр.)
MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од суру..
526 ден.
без ДДВ: 501 ден.
Протеински микс за палачинки (5х70гр.)
МК Состав: Овесно брашно (60%), протеин од белка во прав, полномасно кравјо млеко во прав, засладува..
313 ден.
без ДДВ: 298 ден.
Доматен кечап со стевиа (500г.)
ДОМАТЕН КЕЧАП - БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Состав: доматно пире (150г домати на 100г кечап), вода, сол, оце..
84 ден.
без ДДВ: 80 ден.
Природен ливадски мед (900гр.)
Состав: 100% природен ливадски пчелин мед. Локација на пчелните семејства: Атар на село Новачани. Па..
510 ден.
без ДДВ: 486 ден.
Органски мача чај во прав (50гр.)
Состав: 100% органски ливчиња прав. Употреба: ½ до 1 кафена става во 1 шоља со вода загреана промешу..
364 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Органска ашваганда во прав (50гр.)
Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Арониј..
200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Ѓумбир во прав (100гр.)
Состав: 100% ѓумбир во прав. Земја на потекло: Индија. Употреба: Како природен зачин во исхраната. С..
86 ден.
без ДДВ: 82 ден.
Хималајски зеленчуков зачин (80гр.)
Состав: 100% природен хималајски зеленчуков зачин, направен со 50% јодирана розева хималајска сол со..
82 ден.
без ДДВ: 78 ден.
Органски ким во зрна (50гр.)
Состав: 100% органско семе од ким. Земја на потекло: Турција. Начин на употреба: Како природен ..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS