Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло од семки од тиква 250 мл
Состав: 100% масло од тиквени семки. Алерген инфо: можна е крос-контаминација со масло од сусам. Пот..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
Дигестив шот 65 мл
Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје,со додатоци, засладен со..
88 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Бјути шот 65 мл
: Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен..
88 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Детокс шот 65 мл
Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје со додатоци, засладен с..
108 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Имуно шот 65 мл
Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен ..
88 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Енерџи шот 65 мл
Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен ..
88 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Агар-агар во прав (100гр.)
Состав: 100% агар-агар во прав (Е406). Потекло на суровината: Кина. Пакува и дистрибуира: Аронија зд..
592 ден.
без ДДВ: 502 ден.
Ливадски мед со јагода (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јагода (10%). Употреба: Како природен десерт, како пре..
484 ден.
без ДДВ: 461 ден.
Ливадски мед со банана (220гр.)
MК Состав: Природен центрифугиран цветен мед, банана  (10%), арома од банана. Употреба: Како пр..
409 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Ливадски мед со јаболко и цимет (220гр.)
MK Состав: Природен центрифугиран цветен мед, јаболко  (10%), органски цимет во прав (2%). Упот..
470 ден.
без ДДВ: 448 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS