Жита

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лупен јачмен (500гр.)
Состав: 100% лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се вари ..
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Органски лупен овес (500гр.)
Состав: Органски лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се ..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Пченични никулци (250гр.)
Состав: 100% пченични никулци, тостирани на ниска температура.  Алерген инфо: Содржи траги од..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Органски пченкарен гриз (500гр.)
Состав: Органски пченкарен гриз. Алерген инфо: Може да содржи траги од глутен. Земја на потекло: Ита..
164 ден.
без ДДВ: 156 ден.
Органски интегрален ориз (500гр.)
Состав: Органски интегрален ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потек..
243 ден.
без ДДВ: 231 ден.
Органски лупен бунгур (500гр.)
Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Тур..
244 ден.
без ДДВ: 232 ден.
Просо лупено (500гр.)
Состав: Лупено просо. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Србија. ..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Бунгур (500гр.)
Состав: 100% бунгур (полуобработена пченица).  Алерген инфо: Содржи глутен.  Земја на поте..
92 ден.
без ДДВ: 88 ден.
Лупена хељда (250гр.)
Состав: 100% лупена хељда.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Земја на п..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Лупен овес (500гр.)
Состав: 100% лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: се вари..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Интегрален ориз (500гр.)
Состав: Интеграле ориз. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДО..
73 ден.
без ДДВ: 70 ден.
Органски амарант (500гр.)
Состав: Органски амарант. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Укра..
205 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Органска хељда (500гр.)
Состав: Органска хељда. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Полска..
188 ден.
без ДДВ: 179 ден.
Органско просо лупено (500гр.)
Состав: Органско лупено просо. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло:..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
Органска спелт пченица (500гр.)
Состав: Органска спелт пченица. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Австрија / Германија...
199 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Органска бела киноа (500гр.)
Состав: Органска киноа бела. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: П..
501 ден.
без ДДВ: 477 ден.
Oргански интегрален ориз од јасмин (500гр.)
Состав: Органски интегрален јасмин ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја н..
257 ден.
без ДДВ: 245 ден.
Oргански кус-кус (500гр.)
Состав: Органски интегрален кус-кус (обработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на поте..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS