Напитоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комбуха со нане (500мл.)
Состав: Комбуха култура, зелен чај, чај од нане (50%), шеќер. Непастеризиран, сиров напиток. Напи..
74 ден.
без ДДВ: 63 ден.
Органски воден кефир со боровинка (500мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, органски сок од боровинка (5%), филтрирана вода, органски ..
74 ден.
без ДДВ: 63 ден.
Воден кефир со нане (500мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, чај од нане (20%), филтрирана вода, шеќер. Непастеризиран,..
74 ден.
без ДДВ: 63 ден.
Воден кефир со нане (375мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, чај од нане (20%), филтрирана вода, шеќер. Непастеризиран,..
72 ден.
без ДДВ: 61 ден.
Органски воден кефир со боровинка (375мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, органски сок од боровинка (5%), филтрирана вода, органски ..
72 ден.
без ДДВ: 61 ден.
Воден кефир со лимон (500мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, ароматизиран чај од лимон (20%) (јаболко, шипка, слатка ка..
74 ден.
без ДДВ: 63 ден.
Воден кефир со лимон (375мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, ароматизиран чај од лимон (20%) (јаболко, шипка, слатка ка..
72 ден.
без ДДВ: 61 ден.
Комбуха со нане (375мл.)
Состав: Комбуха култура, зелен чај, чај од нане (50%), шеќер. Непастеризиран, сиров напиток. Напи..
72 ден.
без ДДВ: 61 ден.
Органски сок од праска (200мл.)
МК Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, а..
46 ден.
без ДДВ: 39 ден.
Комбуха со лимон и ѓумбир (1л)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка, слатка..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Комбуха со брусница и зелен чај (1л.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мешан ароматизиран чај (цвет од хибискус, јаболко, кора од..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Комбуха со бозел, зелен чај и мајчина душица (1л.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер. Непастеризиран, си..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Органска аронија во прав (150гр.)
Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: А..
229 ден.
без ДДВ: 218 ден.
Органски кокосов напиток во прав (200гр.)
Состав: Органски кокосов напиток во прав, органски малтодекстрин. Алерген инфо: Возможна е вкрстена ..
517 ден.
без ДДВ: 492 ден.
Органски чоко-кокос напиток во прав (250гр.)
Состав: Органски кокосов шеќер, органско какао во прав, органско кокосово млеко во прав (органски ко..
302 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Органски чоко напиток во прав (300гр.)
Состав: Органски кокосов шеќер, органско какао во прав.Потекло на суровината: Шри Ланка/Перу. Произв..
257 ден.
без ДДВ: 245 ден.
Комбуха со лимон и ѓумбир (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка, слатка..
71 ден.
без ДДВ: 60 ден.
Комбуха со брусница и зелен чај (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мешан ароматизиран чај (цвет од хибискус, јаболко, кора од..
71 ден.
без ДДВ: 60 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS