Сол

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Црна хималајска ситна сол (120гр.)
Состав: 100% природна хималајска црна сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакистан. Начин на..
99 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Розева хималајска крупна сол (120гр.)
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Розева хималајска ситна сол (120гр.)
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Розева хималајска јодирана сол (500гр.)
Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суров..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS