Брашна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тапиока брашно органско 500 гр. Тапиока брашно органско 500 гр.
МК Состав: 100% органско тапиока брашно. Потекло на суровината: Шри Ланка. Увезува и пакува: Арониј..
425 ден.
без ДДВ: 360 ден.
Органско безглутенско брашно од интегрален ориз (500гр.)
Состав: 100% органско брашно од интегрален ориз. Не содржи глутен. Не содржи ГМО. Употреба: При п..
276 ден.
без ДДВ: 263 ден.
Органско безглутенско бадемово брашно (500гр.)
Состав: 100% органско брашно од бадем. Не содржи глутен. Алерген инфо: Содржи бадем. Возможна е вкрс..
1.214 ден.
без ДДВ: 1.156 ден.
Интегрално брашно од спелт (500гр.)
Состав: 100% брашно од спелт (пченица), добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: С..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
Органско кокосово брашно (200гр.)
Состав: 100% брашно од кокосов орев. Не содржи глутен. Начин на употреба: Се употребува при подготов..
126 ден.
без ДДВ: 120 ден.
Интегрално безглутенско воденично хељдино брашно (500гр.)
Состав: 100% брашно од хељда, добиено со споро мелење на воденични камења. Не содржи глутен. Потекло..
172 ден.
без ДДВ: 164 ден.
Органско воденично брашно од спелт (1кг.)
Состав: 100% органско брашно од спелт, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
323 ден.
без ДДВ: 308 ден.
Органско воденично ржано брашно (1кг.)
Состав: 100% органско ‘ржано брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
145 ден.
без ДДВ: 138 ден.
Органско воденично пченично брашно (1кг.)
Состав: 100% органско пченично брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
138 ден.
без ДДВ: 131 ден.
Органско воденично овесно брашно (1кг.)
Состав: 100% органско овесно брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
252 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Органско воденично безглутенско хељдино брашно (1кг.)
Состав: 100% органско хељдино брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.  Не содржи г..
254 ден.
без ДДВ: 242 ден.
Органско безглутенско хељдино брашно (500гр.)
Состав: органско брашно од хељда 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 1..
189 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Органско безглутенско брашно од просо (500гр.)
Состав: 100% воденично мелено брашно од органско просо. Не содржи глутен. Начин на употреба: Се упот..
242 ден.
без ДДВ: 230 ден.
Органска мешавина од безглутенски брашна (500гр.)
Состав: Пченкарен скроб, компиров скроб, оризово брашно. Брашно од хељда, скцантан гума. Начин на уп..
217 ден.
без ДДВ: 207 ден.
Органско овесно брашно (500гр.)
Состав: органско овесно брашно 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 ..
194 ден.
без ДДВ: 185 ден.
Овесно интегрално брашно (900гр.)
Состав: 100% интегрално овесно брашно, добиено со бавно мелење на воденични камења. Алерген инфо: со..
236 ден.
без ДДВ: 225 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS