Морски алги

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Араме морска алга (50гр.)
Состав: Араме морска алга. Потекло: Јапонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ..
269 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Органска агар-агар алга (30гр.)
Состав: 100% органска агар-агар алга во прав. Потекло: Индонезија. Увозник: Аронија здрава храна ДОО..
928 ден.
без ДДВ: 786 ден.
Комбу морска алга (50гр.)
Состав: Морска алга комбу. Потекло: Јапонија. Начин на употреба: Пред употреба се мие и с..
241 ден.
без ДДВ: 230 ден.
Вакаме морска алга (50гр.)
Состав: Морска алга вакаме. Земја на потекло: Јапонија. Начин на употреба: Пред употреба се ми..
378 ден.
без ДДВ: 320 ден.
Нори морска алга (25гр.)
Состав: Морска алга нори.  Потекло: Јапонија Употреба: Нори листовите се погодни за подго..
409 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Хиџики алга (50гр.)
Состав: Морска алга хиџики. Потекло: Јапонија. Употреба: Да се покисне во млака вода 15-2..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS