Намази

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Путер од 7 јатки и семиња (200гр.)
Состав: Кикирики, бадем, лешник, кокос, индиски орев, лен семе, чиа семе, хималајска сол (0,3%). Але..
163 ден.
без ДДВ: 155 ден.
Џем од мешани бобинки и чиа со агаве (200гр.)
Состав:  Мешани бобинки (малина, јагода, боровинка, аронија) (75%), агаве сируп, чиа семе (2%)...
197 ден.
без ДДВ: 188 ден.
Џем од јагода и чиа со агаве (200гр.)
Состав: Јагода (78%), агаве сируп, чиа семе (2%). Потекло: Македонија. Произведува и пакува: Ар..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Џем од малина и чиа со агаве (200гр.)
Состав: Малина (75%), агаве сируп, чиа семе (2%). Потекло: Македонија. Произведува и пакува: Аронија..
252 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Путер од кикирики со парчиња (200гр.)
Состав: Кикирики ситно сецкани, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин ..
138 ден.
без ДДВ: 131 ден.
ГИ Пречистен путер (215гр.)
Состав: Анхидрирана млечна маст одвоена од 40% пастеризирана слатка павлака. Употребливо до:..
450 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Органски кокосов крем со агаве и јагода (220гр.)
Состав: Агаве сируп, кокосов крем, јагода во прав (4,38%), арома: јагода, хималајска сол. Од органск..
321 ден.
без ДДВ: 306 ден.
Органски кокосов крем со агаве и какао (220гр.)
Состав: Темен агаве сируп, кокосов крем, какао во прав (6,46%), бурбон ванила, хималајска сол.Од орг..
208 ден.
без ДДВ: 198 ден.
Органски кокосов крем со агаве и банана (220гр.)
Состав: Темен агаве сируп, кокосов крем, банана во прав (2,97%), арома: банана, хималајска сол. Од о..
258 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Путер од јагода и индиски орев (200гр.)
МК Состав: Индиски орев, јагода (10%), природна арома: јагода. Потекло: Македонија. Алерген инфо: Со..
465 ден.
без ДДВ: 443 ден.
Путер од банана и индиски орев (200гр.)
МК Состав: Индиски орев, банана (10%), природна арома: банана. Потекло: Македонија. Алерген инфо: Со..
385 ден.
без ДДВ: 367 ден.
Путер од кикирики (800гр.)
Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: С..
315 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Органски џем од гоџи, аронија и чиа (200гр.)
Состав: Органски гоџи бобинки (40%), органска аронија (40%) органски кафен шеќер, чиа (2%), згуснува..
168 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Органски гоџи џем (200гр.)
Состав: Органски гоџи бобинки (80%), органски кафен шеќер, згуснувач: ксантан. Потекло: Македонија. ..
224 ден.
без ДДВ: 213 ден.
Органски хумус со чили (180гр.)
Состав: Органски наут, органско сончогледово масло, органски таан, хималајска сол,  органско чи..
99 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Органски путер од кикирики (200гр.)
Состав: Органски кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на уп..
216 ден.
без ДДВ: 206 ден.
 Органски протеински микс путер (200гр.)
Состав: Органски кикирики, органски бадем, органски протеин од ориз, органска хималајска сол (0.5%)...
310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Органски путер од индиски орев (200гр.)
Состав: Органски индиски ореви, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодов..
553 ден.
без ДДВ: 527 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS