Намази

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Посен намаз од мешунки со вкус на јетрена паштета
МК: Посен намаз со вкус на јетрена паштета. Состав - Наут, грав, сончогледово масло, кромид, сол, ..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Посен намаз од мешунки со вкус на сланина
МК: Посен намаз со вкус на сланина. Состав - Наут, грав, сончогледово масло, кромид, сол, регулатор ..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Хумус посен намаз од наут
МК: Хумус - веган намаз од наут - Состав: Наут, сончогледово масло, таан (сусам), сол, регулатор на ..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Хумус посен намаз од наут со вкус на чили
МК: Хумус - веган намаз од наут со чили - Наут, сончогледово масло, таан (сусам), сол, регулатор на ..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Путер од 7 јатки и семиња (200гр.)
Состав: Кикирики, бадем, лешник, кокос, индиски орев, лен семе, чиа семе, хималајска сол (0,3%). Але..
227 ден.
без ДДВ: 216 ден.
Џем од мешани бобинки и чиа со агаве (200гр.)
Состав:  Мешани бобинки (малина, јагода, боровинка, аронија) (75%), агаве сируп, чиа семе (2%)...
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Џем од јагода и чиа со агаве (200гр.)
Состав: Јагода (78%), агаве сируп, чиа семе (2%). Потекло: Македонија. Произведува и пакува: Ар..
342 ден.
без ДДВ: 326 ден.
Џем од малина и чиа со агаве (200гр.)
Состав: Малина (75%), агаве сируп, чиа семе (2%). Потекло: Македонија. Произведува и пакува: Аронија..
237 ден.
без ДДВ: 226 ден.
Путер од кикирики со парчиња (200гр.)
Состав: Кикирики ситно сецкани, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин ..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
ГИ Пречистен путер (215гр.)
Состав: Анхидрирана млечна маст одвоена од 40% пастеризирана слатка павлака. Употребливо до:..
450 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Органски кокосов крем со агаве и јагода (220гр.)
Состав: Агаве сируп, кокосов крем, јагода во прав (4,38%), арома: јагода, хималајска сол. Од органск..
373 ден.
без ДДВ: 355 ден.
Органски кокосов крем со агаве и какао (220гр.)
Состав: Темен агаве сируп, кокосов крем, какао во прав (6,46%), бурбон ванила, хималајска сол.Од орг..
444 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Органски кокосов крем со агаве и банана (220гр.)
Состав: Темен агаве сируп, кокосов крем, банана во прав (2,97%), арома: банана, хималајска сол. Од о..
370 ден.
без ДДВ: 353 ден.
Путер од јагода и индиски орев (200гр.)
МК Состав: Индиски орев, јагода (10%), природна арома: јагода. Потекло: Македонија. Алерген инфо: Со..
540 ден.
без ДДВ: 514 ден.
Путер од банана и индиски орев (200гр.)
МК Состав: Индиски орев, банана (10%), природна арома: банана. Потекло: Македонија. Алерген инфо: Со..
526 ден.
без ДДВ: 501 ден.
Путер од кикирики (800гр.)
Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: С..
366 ден.
без ДДВ: 349 ден.
Органски џем од гоџи, аронија и чиа (200гр.)
Состав: Органски гоџи бобинки (40%), органска аронија (40%) органски кафен шеќер, чиа (2%), згуснува..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Органски гоџи џем (200гр.)
Состав: Органски гоџи бобинки (80%), органски кафен шеќер, згуснувач: ксантан. Потекло: Македонија. ..
261 ден.
без ДДВ: 249 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS