Информации за испорака

Почитувани потрошувачи,

Вашата порачка ќе биде доставена до адресата која ќе ја наведете како адреса за испорака. Времето на испорака најчесто не е подолго од 48 часа, освен во случај на викенд денови или државни неработни денови. За достава на Вашата пратка ги користиме услугите на Карго Експрес и/или Глобко. Цената за испорака е 90 ден + 18% ддв, освен ако вредноста на Вашата пратка не надминува 1000 ден без ддв, кога испораката е бесплатна (ова е опција која треба да ја селектирате при порачката). Условите за испорака се однесуваат само за територија на РМ.

За повеќе информации или за проблеми при испораката ве молиме да не контактирате на 043 222 748, 078 211 557 или на info@biocosmos.mk. Ви благодариме

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS