Неоргански кремови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крем од лешник (200гр.)
Состав: јачменов слад, лешник, соја лецитин, рогач. Алерген инфо: содржи соја, глутен, јаткасти плод..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Крем од бадем (200гр.)
Состав: бадем, малтекс, лецитин, рогач, без додаток на шеќер, без адитиви и конзерванси. Произведува..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS