Органски зачини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска ашваганда во прав (50гр.)
Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Арониј..
234 ден.
без ДДВ: 223 ден.
Ѓумбир во прав (100гр.)
Состав: 100% ѓумбир во прав. Земја на потекло: Индија. Употреба: Како природен зачин во исхраната. С..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Хималајски зеленчуков зачин (80гр.)
Состав: 100% природен хималајски зеленчуков зачин, направен со 50% јодирана розева хималајска сол со..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Органски ким во зрна (50гр.)
Состав: 100% органско семе од ким. Земја на потекло: Турција. Начин на употреба: Како природен ..
242 ден.
без ДДВ: 230 ден.
Органски босилек (20гр.)
Состав: 100% органски босилек сув. Потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, ..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органско каранфилче (40гр.)
Состав: 100% органско каранфилче. Потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул..
310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Органско чили во прав (50гр.)
Состав: 100% органскo чили во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
239 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Органски црн бибер зрно (60гр.)
Состав: 100% органски црн пипер во зрно. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија здрава..
282 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Органски лук во прав (60гр.)
Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Органско гомасио (70гр.)
Состав: Органски кафен сусам, органски црн сусам и хималајска јодирана сол. Алерген инфо: Содржи сус..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Органско оригано (30гр.)
Состав: 100% органско оригано суво, сецкано. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија зд..
142 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Органски рузмарин (30гр.)
Состав: 100% органски рузмарин. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна Д..
153 ден.
без ДДВ: 146 ден.
Органски магдонос (10гр.)
Состав: 100% органски магдонос сув. Земја на потекло: Германија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
127 ден.
без ДДВ: 121 ден.
Органски ѓумбир (50гр.)
Состав: 100% органски ѓумбир во прав. Потекло на суровината: Индија.  Увезува и пакува: Аронија..
154 ден.
без ДДВ: 147 ден.
Органска куркума (60гр.)
Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезува и ..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Органско кари (60гр.)
Состав: 100% органскo кари во прав. Потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува Аронија здрава х..
261 ден.
без ДДВ: 249 ден.
Природен зеленчуков зачин (450гр.)
Состав: Морска сол, компиров скроб, пченкарен скроб, куркума, кромид, праз, морков, црн пипер, орига..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Органски цејлонски цимет во прав (50гр.)
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
137 ден.
без ДДВ: 130 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS