Стапчиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрални стапчиња со кикирики и црно семе (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интерално пченкарно брашно, нерафи-нирано сончогледово масло, ра..
54 ден.
без ДДВ: 51 ден.
Интегрални стапчиња со зачини (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
54 ден.
без ДДВ: 51 ден.
Интегрални стапчиња со сусам (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
54 ден.
без ДДВ: 51 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS