Mусли, снегулки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Овесни трици (500гр.)
Состав: Овесни трици. Алерген инфо: Содржи глутен. Потекло на суровината: Германија. Употре..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органска безглутенска овесна каша со јагода и чиа (60гр.)
Состав: *Овесни снегулки без глутен, *кафен шеќер, *кокосово млеко во прав, *лиофилизирана јагода во..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Органска безглутенска овесна каша со банана и кокос (60гр.)
Состав: *Овесни снегулки без глутен, *кокосово брашно, *кафен шеќер, *кокосово млеко во прав, *лиофи..
96 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Овесна каша со какао и цимет (55гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, шеќер, какао во прав (4%), цимет..
22 ден.
без ДДВ: 21 ден.
Овесна каша со ванила (55гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, шеќер,арома ванила, сол.  А..
22 ден.
без ДДВ: 21 ден.
Овесна каша со мака и јагода (60гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, засладувач: рафинирана стевиа, к..
37 ден.
без ДДВ: 35 ден.
Овесна каша со цимет и сурутка (60гр.)
Состав: Овесни снегулки, пченкарен скроб, полномасно млеко во прав, козја сурутка во прав (80% проте..
31 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Овесни снегулки ситни (500гр.)
Состав: 100% пресуван овес. Алерген инфо: содржи глутен. Потекло на суровината: Германија. Пакува и ..
91 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Појадок со Тифани - Тропик мусли (250гр.)
жита за појадок со тропско суво овошје. Состојки: јачменови снегулки 35%, тропско овошје 24% (кандир..
138 ден.
без ДДВ: 131 ден.
Појадок со Тифани - Премиум мусли (250гр.)
Премиум Мусли- жита за појадок со суво овошје, кикирики и лешник. Состојки: Крцкави снегулки од жита..
131 ден.
без ДДВ: 125 ден.
Појадок со Тифани - Класик мусли (250гр.)
Класик мусли - жита за појадок со семиња. Состојки: Јачменови снегулки 30%, пченкарни снегулки (пчен..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Појадок со Тифани - Чоко мусли (250гр.)
Состојки: овесни снегулки, крцкависнегулки од житарки со чоколадо (овесни снегулки, јачменови снегул..
125 ден.
без ДДВ: 119 ден.
Овесни крупни снегулки (500гр.)
Состав: Овесни крупни снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: ..
91 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Крцкави мусли со супер овошје (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
Крцкави мусли со чоколада корен од мака (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
136 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Крцкави мусли со портокал и урми (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
122 ден.
без ДДВ: 116 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS