Соја сос

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органскo тофу со соја сос (300гр.)
Состав: Органско тофу (органскo соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), органски тамари соја ..
120 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Тамари соја сос (300мл.)
Тамари е соја сос, кој е добиен со ферментација на соја и морска сол. Тој е многу квалитетен прот..
595 ден.
без ДДВ: 541 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS