Кефир

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски воден кефир со боровинка (500мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, органски сок од боровинка (5%), филтрирана вода, органски ..
84 ден.
без ДДВ: 71 ден.
Воден кефир со нане (500мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, чај од нане (20%), филтрирана вода, шеќер. Непастеризиран,..
84 ден.
без ДДВ: 71 ден.
Воден кефир со нане (375мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, чај од нане (20%), филтрирана вода, шеќер. Непастеризиран,..
81 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органски воден кефир со боровинка (375мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, органски сок од боровинка (5%), филтрирана вода, органски ..
81 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Воден кефир со лимон (500мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, ароматизиран чај од лимон (20%) (јаболко, шипка, слатка ка..
84 ден.
без ДДВ: 71 ден.
Воден кефир со лимон (375мл.)
Состав: Органски кристали од воден кефир, ароматизиран чај од лимон (20%) (јаболко, шипка, слатка ка..
81 ден.
без ДДВ: 69 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS