Житарки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Овесни трици (500гр.)
Состав: Овесни трици. Алерген инфо: Содржи глутен. Потекло на суровината: Германија. Употре..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органски овесни трици (500гр.)
Состав: Органски овесни трици. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Финска. Употреба: 1-2 ..
297 ден.
без ДДВ: 283 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS