Супер овошје

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шумска боровинка во прав (60гр.)
Состав: 100% шумска боровинка во прав.  Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здр..
642 ден.
без ДДВ: 611 ден.
Јаболко во прав (60гр.)
Состав: 100% јаболко во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрав..
404 ден.
без ДДВ: 385 ден.
Банана во прав (60гр.)
Состав: 100% банана во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
355 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Малина во прав (60гр.)
Состав: 100% малина во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
604 ден.
без ДДВ: 575 ден.
Јагода во прав (60гр.)
Состав: 100% јагода во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
600 ден.
без ДДВ: 571 ден.
Органска шипка во прав (50гр.)
Состав: 100% органска шипка во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
113 ден.
без ДДВ: 107 ден.
Органска гуарана во прав (50гр.)
Состав: 100% органско семе од гуарана во прав. Потекло на суровината: Бразил. Увезува и пакува: Арон..
439 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органска брусница (100гр.)
Состав: органска брусница, органски јаболков сок, 1% органско сончогледово масло. Земја на потекло: ..
349 ден.
без ДДВ: 332 ден.
Органско какао во зрна (100гр.)
Состав: 100% органски сирови какао зрна. Земја на потекло: Перу. Употреба: 10 – 20г сирови какао зрн..
282 ден.
без ДДВ: 239 ден.
Мешавина од бобинки (100 гр.)
Состав: 100% рамномерен микс од сушени бобинки – аронија, брусница, гоџи. Земја на потекло на сурови..
182 ден.
без ДДВ: 173 ден.
Органски гоџи бобинки (100гр.)
Состав: 100% органски гоџи бобинки сушени. Земја на потекло: Кина. Употреба: Се употребува како суво..
513 ден.
без ДДВ: 489 ден.
Органско какао во прав (100гр.)
Состав: 100% органско какао во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира :Аронија здрава х..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS