Масла

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло од семки од тиква 250 мл
Состав: 100% масло од тиквени семки. Алерген инфо: можна е крос-контаминација со масло од сусам. Пот..
512 ден.
без ДДВ: 465 ден.
Органскo ладно цедено масло од јојоба (50мл.)
Состав: 100% органско ладно цедено масло од јојоба. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Аронија..
384 ден.
без ДДВ: 349 ден.
Органско кокосово масло (600гр.)
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
630 ден.
без ДДВ: 573 ден.
Органско ладно цедено масло од арган (50мл.)
Состав: 100% органско ладно цедено масло од арган. Потекло: Мароко. Увоз и дистрибуција: Аронија здр..
460 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органско кокосово масло (310гр.)
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
292 ден.
без ДДВ: 265 ден.
Органско кокосово масло (180гр.)
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибутира: Аронија зд..
200 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Кокосово масло (180гр.)
Состав: Рафинирано кокосово масло без мирис и вкус. Потекло: Индонезија. Пакува: Аронија здрава хран..
196 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Масло од лен ладно цедено (250мл.)
Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Потекло на суровината: Србија. Произв..
274 ден.
без ДДВ: 249 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS